Që Të Largoni Këte Mesazh! Ju Lutem Identifikohuni Por Nëse Nuk Jeni i Regjisruar Atëher Klikoni Këtu Për Tu Regjistruar

(( KoSoVa HacKerS CenTeR ))

  Si ti bejm shqip Muajt e Vitit

  Share

  c00deX
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve: 1439
  Age: 21
  Location: C:\WINDOWS
  Reputation: 17
  Points: 4583
  Registration date: 01/03/2009

  Gangsta Si ti bejm shqip Muajt e Vitit

  Mesazh nga c00deX prej Tue Mar 31, 2009 5:59 am

  Si ti bëjm muajt e vitit shqip ne PC! - Shum thjesht.

  Shkojm:
  Start / Control Panel / klikojmë dy herë në Regional and Language Options dhe na shfaqet një dritare e re, tash veproni si në foto:

  Ja rezultati:

   Ora është Thu Nov 26, 2015 2:20 pm