Që Të Largoni Këte Mesazh! Ju Lutem Identifikohuni Por Nëse Nuk Jeni i Regjisruar Atëher Klikoni Këtu Për Tu Regjistruar

(( KoSoVa HacKerS CenTeR ))

  Te Gjitha Kanalet E R.Maqedonis Ketu Falas Hic Pa Downloadu Program

  Share

  c00deX
  WebMaster
  WebMaster

  Numri i postimeve: 1439
  Age: 22
  Location: C:\WINDOWS
  Reputation: 17
  Points: 4583
  Registration date: 01/03/2009

  Gangsta Te Gjitha Kanalet E R.Maqedonis Ketu Falas Hic Pa Downloadu Program

  Mesazh nga c00deX prej Wed Mar 25, 2009 6:59 am

  Qe Vllazni ktu linkush per tv era :http://www.zulu.mk/era
  Dhe kur do e shloni tv era aty i keni krejt kanalet tjera

   Ora është Fri Feb 12, 2016 6:55 am